Darmowe kalendarze i plannery do wydruku [2016]

http://www.partymika.pl/kalendarz-do-druku-2016-rok/

Od trzech lat drukuję kalendarz podzielony na miesiące, który wisi u nas w mieszkaniu na lodówce. Notujemy w nim wszystkie ważne daty rodzinne (urodziny, imieniny, rocznice ślubów) i daty o których absolutnie nie można przegapić (przeglądy i ubezpieczenia pojazdów, terminy płatności rachunków). Pojawiają się w nim też zaplanowane spotkania ze znajomymi, koncerty na które się wybieramy, daty wyścigów MotoGP, które śledzimy i inne wspólne plany. Dzięki niemu od razu widzę który weekend mamy luźniejszy, a który naładowany planami po same brzegi.

Na ten rok wybrałam (tak jak na poprzedni) kalendarz z bloga Party Mika - to ten powyżej. Poniżej podaję Wam kilka innych do wyboru. Wszystkie bez wyjątku bardzo mi się podobają. Najbardziej jednak lubię kalendarze w układzie poziomym, na białym tle i z polskimi napisami.

Ostatnie dwa linki to plannery. Osobiście nie lubię plannerów publikowanych na początku miesiąca, wolę od razu wpisać ważne daty dotyczące całego roku i mieć pewność, że nic mi nie umknie, no i móc wpisywać z dużym wyprzedzeniem najważniejsze plany. Dlatego planner Design Your Life chociaż bardzo ładny i przemyślany, nie został moim wybrankiem. Ostatni link od Niebałaganki to kalendarz-planner z wprost nieograniczoną liczbą możliwości planowania. Zawiera zbiorczy podgląd całego roku, plan tygodniowy z miejscem na notatki, harmonogramy stałe, harmonogram porządków, plan zmian, miejsce na jadłospis i wiele, wiele innych. A to wszystko możecie wydrukować zupełnie za darmo. Podoba się?

http://halomisiu.pl/kalendarz-2016-do-druku-miesieczny/
Kalendarz miesięczny od Halo Misiu.
Kalendarz miesięczny od Jest Rudo.
Kalendarz miesięczny od Party Mika.
Kalendarz miesięczny od Piąty Pokój.
Kalendarz miesięczny (angielskie napisy) od Sarah Titus.
Planner publikowany osobno na każdy miesiąc od Design Your Life.
Planner Zorganizowanej Kobiety (zawierający super moce) od Niebałaganki.

Przypominam też o trwającej ankiecie - oddaje Wam na chwile stery bloga.
Wypełnij ankietę i pokaż mi, w którą stronę mam popłynąć w tym roku!
http://goo.gl/forms/dgVPaxWZxx

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...