Sklep

www.sklep.dagrod.com.pl

JARMILKI (CZESZKI) & KREATYWNE DODATKI

Rozumiem, że kobieta zmienną jest, dlatego stworzyłam dodatki do butów (i nie tylko), którymi możesz żonglować w zależności od nastroju i okazji. Przypinaj i odpinaj. To takie proste!  

W sklepie oprócz broszek znajdziesz oryginalne jarmilki - dokładnie takie same jak 50 lat temu! Niezwykle wygodne, wykonane z podwójnej warstwy bawełnianego płótna z elastyczna podeszwą z naturalnej gumy. Wyprodukowane na Słowacji. 

Chcesz zaszaleć? Proszę bardzo! Zamów broszki według swojego pomysłu. Albo daj się zaskoczyć, określ swój styl i pozwól mi zaprojektować coś specjalnie dla Ciebie. W sprawie zamówień śmiało pisz na czarnabiedronka.c@gmail.com - biedronki nie gryzą!  PRACE WEŁNIANE

W sezonie jesienno-zimowym gotowe prace znajdziesz w sklepie.

Nie ukrywam, że największą przyjemność sprawia mi dzierganie prac na zamówienie, dokładnie takich jakich potrzebujesz. Dlatego jeżeli poszukujesz wełnianych skarpet, szala, czapki, a sklepy zawiodły Cię swoją ofertą jesteś w dobrym miejscu. Przejrzyj katalog i zatop się wełnianej krainie. W sprawie zamówień pisz na czarnabiedronka.c@gmail.com 

Jesteś w dobrych rękach - razem stworzymy Twoje ukochane dodatki!INNE PRACE

Na blogu i w mediach społecznościowych pokazuję też inne prace - stworzone na indywidualne zamówienia albo moje prywatne. W większości mogę wykonać dla Ciebie takie same lub podobne. Kocham tworzyć, dlatego po prostu do mnie napisz na czarnabiedronka.c@gmail.com i pamiętaj - biedronki nie gryzą ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz