Jeden, a nawet dwa!Pantone poszalało w tym roku i wybrało nie jeden, a aż dwa kolory roku 2016. Największy bum na posty związane z tym tematem był oczywiście zaraz po ogłoszeniu "werdyktu". Ja spokojnie to szaleństwo przeczekałam (w końcu to kolory roku, a nie stycznia) i oto jestem ze sporą dawką broszek i jeszcze większą dawką pastelowych zdjęć.

Jeżeli mam być szczera to wybór kolorów mnie nie zachwycił. W obu mi nie do twarzy. A że producenci pewnie rzucą się teraz na szycie z pasteli jak wygłodniały pies na kiełbasę to do sklepów nie mam się co wybierać. Poczekam na następny sezon ;)

Miłośników pasteli ugoszczę dzisiaj mnóstwem zdjęć, broszek i kokardek. Dedykowane są do jarmilek, ale oczywiście można dopiąć je do gumki do włosów, żakietu czy torebki. Ilość pomysłów na wykorzystanie jest ograniczona tylko Waszą kreatywnością. Na samym końcu jest lista miniaturek, które prowadzą Was wprost do sklepu na zakupy (nie trzeba kupować ich z butami). Każda para broszek jest przeze mnie projektowana, ręcznie wykonywana i fotografowana. Kropką nad i jest wymyślenie jej nazwy, która zamyka w sobie cały ten proces. Kocham to!


Ułatwiając Wam życie (w sklepie jest ponad 100 modeli broszek) poniższe zdjęcia podlinkowałam do konkretnych modeli z dzisiejszego postu. Jarmilki i broszki kupuje się oddzielnie, kolory można dowolnie miksować. Miłego!

https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Kwiaty-w-kwiaty/799https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Koralowe/800

https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Szydelkowa-brzoskwinia/788https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Rozane-kokardki/796
https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Uwodzacy-roz/798https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Rozwazna-romantyczka/797
https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Landrynkowe/795https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Slodkie-babeczki-roz/794
https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Laka-zakochanych/727https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Wiosenne-kokardki/793
https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Slodka-babeczka/792https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Podniebne-marzenia/789
https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Pastelowa-laka/790https://www.sklep.dagrod.com.pl/pl/p/Podwodna-laka/791

2 komentarze:

 1. Te kolory faktycznie słodko-pudrowe. Delikatne. Zastanawiam się kto się nimi przejmuje poza redaktorkami lajfstalowych pism :) Bo moda, to raczej ma swoje kolory i trendy co najmniej pół roku wcześniej ustalone. We wnętrzach też zupełnie coś innego jest lansowane. To raczej taka miła zagrywka marketingowa, żeby podnieść trochę prestiż firmy :) Tak to widzę, ale możemy się z nimi bawić i rozglądać, czy takie zestawienie gdzieś dostrzeżemy, czemu nie :)Sama popełniłam grafikę w tych kolorach :)
  http://monte-silentii.blogspot.com/2016/01/sleza-061.html
  A zdobione jarmilki jak zawsze fajne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Być może branża modowa już wcześniej wie co się święci, kolory roku bardzo często zgadzają się z tym co później oferowane jest w sklepach. Do wnętrz kolor roku ma cięższy dostęp, nie będziemy przecież co sezon malować ścian na inny kolor i zmieniać całej dekoracji. No chyba że... ;) Chociaż może się to przyjąć na Święta Wielkanocne, już ostatnio pastele były mocno lansowane w ich okresie. Jak to się mówi - pożyjemy, zobaczymy. Pozdrawiam!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...