O mnieCześć!

Z tej strony prawdopodobnie jedyna blogującą Biedronka w całym internecie. I to na dodatek czarna. Założyłam to miejsce 5 lat temu jako katalog swoich prac. Stworzyłam o wiele więcej. Dzielę się tutaj pozytywną energią, pasją, kreatywnymi pomysłami i dodatkowymi godzinami mojej doby. Rozgość się, zaraz zapatrzę Ci ulubionej herbaty i poczęstuję domowym ciastem.

Tworzę.

Tworzę - to słowo, które najlepiej mnie opisuje. Rękodzieło jest ze mną od zawsze. Malowałam wzory na koszulkach, robiłam biżuterię, a nawet pisałam teksty dla zespołu Metafora (grałam w nim na basie). Dobrych kilka lat temu zabrałam się za temat rękodzieła bardziej na poważnie.

Co tworzę?

Wzięłam na warsztat jarmilki (czeszki), kultowe buty rodem z PRLu, kojarzące się głównie z zajęciami WFu i bieleniem ich kredą. Nadałam im nowe znaczenie. Kobiety je pokochały, za wygodę, za unikatowość, za możliwość żonglowania dodatkami w zależności od kaprysu. Za Wielką Wodą zrobiły furorę jako buty ślubne. Współpracuje z czołowymi polskimi galeriami, a dzięki sprzedaży zagranicznej moje prace dotarły do prawie 30 krajów w różnych zakątkach świata. Do dzisiaj nie mieści mi się to w głowie. W zeszłym roku do mojej oferty dołączyły luksusowe wyroby wełniane, personalizowane, dopieszczone w każdym calu. Oczywiście na blogu znajdziesz także prace z innych dziedzin - tworzę z papieru, z drewna, z wszystkiego i z niczego.

Ty też możesz tworzyć!

Od stycznia należę do DT Art-Piaskownicy. Pokazuję innym jak wykonać rzeczy własnoręcznie, zarażam miłością do rękodzieła. Uczę publikując tutoriale, prowadząc warsztaty, odpowiadając na Wasze pytania w mailach i komentarzach. Na blogu polecam tylko to co jest warte polecenia. Dlatego powstał Prezentownik.

A co ze zdjęciami?

Zdjęcia są dla mnie nierozłączną częścią tworzenia. Fotografia zafascynowała mnie, kiedy jako dziecko w taty ciemni zobaczyłam proces wywoływania zdjęć. Magia. Pierwsze kroki stawiałam podkradając jego Zenita. Już wtedy pałałam miłością do makro. Swoją lustrzankę mam od ponad 2 lat i staram się z niej wycisnąć jak najwięcej, jak z soczystego grejpfruta. Wyzwania niesamowicie mnie motywują, brałam udział zarówno w Wiosennym jak i Jesiennym Wyzwaniu Fotograficznym na blogu Jest Rudo. W obydwóch moje prace zostały wyróżnione. Nie osiadłam na laurach, pracuję nad tym, żeby były coraz lepsze. W fotografii kocham niedopowiedzenia, nieostrość, zbliżenia i nietypowe interpretacje.

Co siedzi w mojej głowie?

Mój umysł opisałabym jako ścisły, ale kreatywny. Optymistka, ale z głową na karku. Z mojej miłości do organizowania powstały III edycje Festiwalu Make It Yourself w Cieszynie - prawdziwe święto rękodzieła i pozytywnego nastawienia. Lubię poznawać ludzi, planować i działać. Dbam o to co mnie otacza. Relaksuję się w wannie z gorącą wodą, czytając książki albo spędzając cały dzień przy garach. Kocham gotować, piec, przyprawiać. Kulinarna alchemia to coś dla mnie. Jedzenie najbardziej cieszy mnie w dobrym towarzystwie i ładnie podane. Lubię rock'n'rollową muzykę, słoneczniki, czerwone rzeczy w białe grochy, zimne gorzkie piwo i gorącą czekoladę z chili. A Ty?

 Pozostańmy w kontakcie!
Napisz do mnie na czarnabiedronka.c@gmail.com

albo

Zapisz się na newsletter!
To prawie tak jakbyśmy umówili się na pogaduchy przy herbacie!

W pakiecie startowym czeka na Ciebie paczka 10 ładnych fontów z polskimi znakami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz