We Grochy i grudniownik - czyli para idealna [post gościnny]

Witam was bardzo cieplutko :)
Na wstępie chciałabym napisać, że jestem zaszczycona mogąc napisać post dla naszej kochanej Czarnej Biedronki :) Mam nadzieję, że tematyka wam się spodoba :)

Mój cykl postów (TAAAKKK, będzie ich kilka hihi) będzie dotyczyć Grudniownika {czyli December Daily - ja wolę tą nazwę :P}. Dziś chciałabym wam przedstawić kilka inspiracji :) W kolejnych postach podzielę się z wami kilkoma darmowymi wydrukami do takiego grudniownika, a także pokażę wam jak ja zrobiłam swój :)

Większość inspiracji dotyczy 2012 roku :)

  • Kasia Worqshop - w sumie od tego DD zachciało mi się zrobić mój własny :) Po rozmowie z Biedronką okazało się, że miała tak samo :) Obie jak w tamtym roku zobaczyłyśmy pracę Kasi chciałyśmy zrobić swoje albumy :)
  • Kasia Antilight -prowadzi ProjectLife :) Ten na tegoroczny grudzień zapowiada się naprawdę genialnie!! Już nie mogę się doczekać gotowej pracy :)
  • Ulietta - kolejna zdolna duszyczka :) zrobiła niesamowity DD2013!! Bardzo żałuję, że nie ma więcej zdjęć, bo aż chce się zajrzeć dalej! :) Ulietto - jeśli to przeczytasz - błagam dodaj więcej zdjęć!!! :)
  • Mumkaa zrobiła nieco DD w nieco innym stylu - mnie osobiście zaprał dech w piersiach :) uwielbiam taki mały chaos i artystyczny nieład :) Ten grudniownik pochodzi z 2011 roku :)

A w tym roku Mumka również poszalała :)
DD2013 zapowiada się bardzo ciekawie :)

  • Monalisa napracowała się mocno nad tegorocznym grudniownikiem :) jest pełen pięknych dekoracji i przynajmniej mnie mocno zainspirował :)
  • Nulka i kolejny przepiękny album zrobiony na zwykłym "szarym" papierze, a ozdobiony miętą i bielą ;)
A w 2011 Nula też zrobiła coś niesamowitego:


I jak widać za pomocą bieli, szarości oraz czerni również można zrobić coś z klimatem świąt :)


Moi drodzy, mam nadzieję, że udało mi się was odrobinę inspirnąć :) ja się już nie mogę doczekać aż zrobię swój grudniownik :) Niby grudzień się już zaczął, ale uzupełniać będę go dopiero w styczniu a w chwili obecnej skrupulatnie notuję co ciekawego wydarzyło się każdego dnia, żeby nic mi nie umknęło :)


Miłego dnia!!!

Celem wstępu i zakończenia słów kilka od prowadzącej bloga, czyli Biedrony ;) Po pierwsze i najważniejsze dziękuję Weronice, że zgodziła się zainspirować Was w temacie grudniowników. Uwielbiam Jej albumy i bardzo zależało mi na tym, żeby to właśnie Ona zachęciła Was do wykonania swoich :) Po drugie mam nadzieję, że spodoba się Wam seria gościnnych postów co w przyszłości może zaowocować kolejnymi wspólnymi projektami :)


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...