SHARE WEEK - dzielimy się tym co najlepsze!


Pora na SHARE WEEK - poznaj najlepsze miejsca w sieci!

Share week to świetna akcja organizowana już piąty rok przez Andrzeja Tucholskiego. W czasie jej trwania internet dosłownie zalewa fala (taka jak z bannera) poleceń swoich ulubionych blogów. Być może jesteście już przemoczeni do majtek, a teraz jeszcze ja szykuję się na Was z wiadrem pełnym wody (litościwie przygotowałam ciepłą) . Ale to nic - zapewniam każdego, że nie będzie żałować tej niecodziennej kąpieli i tak jak ja wpadnie po uszy w otchłań ciekawych miejsc w sieci.
 
 
Na pierwszy ogień poleci Jest Rudo, które polecałam już w akcji w 2014 roku, ale zdecydowanie polecam raz jeszcze. Natalia niesamowicie dobrze motywuje mnie do pracy nad coraz lepszymi zdjęciami. Jej fotograficzne wyzwania są jak solidny kopniak w cztery litery. Żadnych wymówek, zero tolerancji dla lenistwa. Po prostu - weź się w garść i zrób to! Poza tym zgromadziła wokół siebie jedyną tolerancyjną i sympatyczną społeczność fotografów, którzy krytykują żeby uczyć, a nie dogryźć. Jeżeli kochasz fotografować Rudą pokochasz od pierwszego spojrzenia.
 
 
Worqshop to miejsce, które śledzę od bardzo dawna, ale to co się stało z nim w ostatnim roku to prawdziwa eksplozja. Wszystko jest teraz dopięte na ostatni guzik, przemyślane i w większości praktyczne. Blog lubię za całokształt - jest niesamowicie optymistyczny i bez zadęcia. Czytając wpisy i newsletter mam wrażenie jakbym siedziała z Kasią na pogaduchach przy herbacie i dobrym ciastku.
A teraz wychodzimy z wody na Ziołową Wyspę. Bardzo rzeczowy, a jednocześnie przystępnie napisany blog o naturalnych metodach leczenia (wpis o leczeniu zatok jest the best, polecam go na prawo i lewo). Jeżeli tak jak ja stronisz od kolorowych tabletek z apteki, które mają być panaceum na całe zło tego świata na pewno zameldujesz się na tej wyspie na dłużej.
 
 
 
Powyższe blogi trafiły na oficjalną listę share week'u. Te które polecałam w 2014 roku możecie podejrzeć tutaj. A teraz pora na bonus dla Was czyli listę miejsc, które równie mocno lubię i często odwiedzam w poszukiwaniu wartościowych artykułów. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy!
 
- Style Digger - specjalistka od slow fashion, minimalistka, która w życiu stawia jakość nad ilość.
- Zielony Zagonek - ma nosa do wyszukiwania chemii w naszym otoczeniu i uczy jak się jej pozbyć.
- Make Happy Day - wszystko o naturalnej pielęgnacji. Zacznij teraz.
- Joulenka - bo żeby żyć trzeba szyć!
- Funita - kropla koloru w szaroburym świecie.
 
 
Bierzesz udział w akcji? Wrzuć link do swojego podsumowania!

1 komentarz:

  1. AAAAAAA uuuuuu aaaaaaaaaaaa! Biedronka, dzięki! Czytam czytam i szczena mi opada tylko niżej. Po takich zdaniach pozostaje mi tylko działać dalej. DZIĘKUJĘ!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...