Prezentownik 1/5 - wspierajmy polskie marki!


Idą Święta, czas w którym większość z nas będzie obdarowywać najbliższych prezentami. Warto w tym wyjątkowym okresie wesprzeć nasze rodzime marki, które oferują nam coraz więcej ciekawych rzeczy. Tak właśnie zrodził się pomysł na "prezentownik", którego pierwszą część mam przyjemność przedstawić Wam poniżej. Równolegle jest on publikowany na FB - codziennie jedna propozycja. W poniedziałek na blogu będzie zestawienie z poprzedniego tygodnia, dla tych co to lubią mieć wszystko w jednym miejscu. Będę prezentowała w nim ciekawe marki, od wielu z nich przedmioty sama używam, część mają moi znajomi. Wszystko to rzeczy tworzone z pasją. Przez ludzi, dla ludzi.
 
 Z prawej strony bloga znajduje się baner, który ułatwi Wam poruszanie się po świątecznych tematach na blogu. Dla ułatwienia prezentowniki (z gotowymi rzeczami) z ubiegłych lat: <1> <2> <3> Pisałam też o pomysłach na prezenty DIY, ale co ja tu będę wszystko linkować, biegnijcie na listę świątecznych tematów. Tylko najpierw doczytajcie post do końca ;)
 

1
Kartki z datami do zapisywania rzeczy - już sama nazwa mnie urzekła. Autorami są trio Kobieta Ślimak, mnq i Revv. Wsparcia udzieliło wydawnictwo Gindie. Lubię nietuzinkowe rzeczy. Niewątpliwą zaletą kalendarza jest jego przystępna cena. 


2
Nietypowa biżuteria od Maszyneria. Węgiel, drewno, bursztyny, srebro - czym natura bogata tym Maszyneria się zajmie. Mam w domu komplet naszyjnik & kolczyki (który zresztą dostałam na zeszłoroczne Święta), więc polecam z czystym sumieniem. Piękne prace!

 3
Mega zwariowane skarpetki od KABAK. Pokocha je każdy pozytywnie zakręcony. Doskonała jakość. Projektowane i wykonane w Polsce. Ja wybrałam oczywiście czerwone w białe groszki.


 4

Propozycja prezentowa prosto z księżyca, a dokładniej z Galeria Księżyc. Mają przepiękne wzornictwo, wystawiają się m.in. w Cieszynie na Svátek čaje / Święto Herbaty i zawsze idę się pozachwycać na ich stoisko.

5 
Albumy fotograficzne KAIKO.  Piękna oprawa dla wywołanych wspomnień.
 
6 
Jak piszą sami o swoich produktach - dla zdrowych i chorych. Pan tu nie stał - znana i lubiana marka, z jedynym w swoim rodzaju wzornictwem. Pokochasz od pierwszego wejrzenia albo na zawsze pozostaniesz niewzruszony.

7
W prezentowych propozycjach nie może oczywiście zabraknąć kosmetyków. I to nie byle jakich. Nie testowanych na zwierzętach, wegańskich, ze składników z kontrolowanych upraw. Robionych w Polsce. Przed Wami Clochee.

To tyle na dziś! Po następne propozycje prezentowe wpadnijcie za tydzień albo na Facebooka.

Wszystkie użyte zdjęcia są własnością ww. marek.

2 komentarze:

  1. Pan tu nie stał jest z mego miasta, więc pałam do nich patriotyczną sympatią. Ale Maszyneria jest wspaniała, a i te skarpetki urocze.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...