Świąteczne ABC - prezenty (1)

Bez zbędnych wstępów startujemy z pierwszym postem dotyczącym prezentów. W jego ramach zachęcę Was do kupowania rękodzieła. Być może znacie prezentowane osoby, ich blogi i ich prace. Mam jednak cichą nadzieję, że może ktoś kto tu zagląda jeszcze ich nie poznał. W każdym razie - promocji zdolnych osób nigdy za wiele!

1) [Edit 28.11.2015]: blog i sklep niestety już nie istnieje. Na pierwszy ogień pójdzie Moje Zielone Wzgórze. Na Jej blogu od jakiegoś czasu nie ma nowych publikacji, ale po cichu wierzę, że nowe zamówienia i pytania o Jej przepiękne przedmioty mogłyby przewrócić produkcję (i bloga) do życia. Ma sklepik na Pakamerze. Specjalnością Ani są materiałowe śniadaniówki, etui na chusteczki higieniczne i....podpaski. Uwielbiam takie piękne, praktyczne rzeczy. A Wy?


2) Anamarko to twórczy duet. Razem żyją i razem tworzą. Zachwycają mnie wzory, zwłaszcza te proste, ale misternie wykonane. Nadal trudno mi uwierzyć, że to wszystko jest ręcznie malowane! Oferta bogata - pudełka, figurki, ramki, obrazy, biżuteria, magnesy na lodówkę (te ze zdjęcia pokryte są farbą, po której można pisać kredą).


3) Następne dzieła tym razem ceramiczne powstały w Pracowni Kasi. Jak patrzę na jej ofertę to mam wrażenie, że z gliny można ulepić wszystko ;) Patera na tort jest piękna!


4) Pod czwórką ukrywa się Marysza. Na jej notesy i plannery mogę patrzeć godzinami. Szyje z cudownych tkanin, świetnie dobiera wzory i kolory i tworzy pięknie podniszczone kartki. I love it!5) Jako ostatnia (oczywiście dzisiaj, bo kolejka do prezentacji jest długa) jest Anita z bloga Anita się nudzi. Powiem Wam, że to dobrze, że się nudzi bo szyje wtedy różne piękności - lale, zwierzaki, miniaturowe ubranka i wiele innych. Nie tylko dla dzieci ;)


 I jak ? Chcecie poznać więcej zdolnych Blogerek ?

Wszystkie zdjęcia pochodzą z blogów wymienionych w poście.

8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...