Pełna moblizacja!

Dzisiaj post dwa w jednym. Tematy na wyzwanie fotograficzne u Uli to "lista 12 rzeczy do zrobienia w 2014r." i "handmade". Lista przybrała nieco odmienną formę i nazywa się "lista 12 rzeczy ZROBIONYCH w 2014r.". Jestem dumna z tego, że minęło zaledwie 12 dni nowego roku, a mnie udało się zrobić tak dużo rzeczy!

Na 2014r. mam jeden główny cel (oraz oczywiście całe mnóstwo mniejszych), ale dzisiaj w ramach "handmade" będzie o tym najważniejszym czyli organizacji festiwalu rękodzieła "Make It Yourself".


To będzie już III edycja tej imprezy, ale ta jeszcze bardziej niż poprzednie będzie skupiona wokół tematu rękodzieła. Pracy będzie dużo, bardzo dużo. Zapowiada się półrocze na najwyższych obrotach (festiwal odbędzie się końcem czerwca w Cieszynie), ale ja już wiem że będzie warto. Przez ostatnie 2 lata kiedy ze względów osobistych nie byliśmy w stanie organizować festiwalu stęskniłam się za nim wystarczająco mocno żeby podjąć decyzję o realizacji tegorocznej edycji. Festiwal powstanie dzięki ogromnej rzeszy osób, które będą przy nim pracować za tak zwane friko (tak samo zresztą jak i ja ;)). Budżet jest na prawdę malutki, ale dzięki zaangażowaniu wielu pozytywnie zakręconych ludzi stworzymy coś pięknego :) Opłaty za warsztaty będą symboliczne (ok. 5zł za warsztat), robimy coś "od nas dla Was". 

Na stronie www.miy.cieszyn.pl znajdziecie informacje o tym co działo się na poprzednich edycjach. Jeżeli ktoś z Was chciałby dołączyć do ekipy organizacyjnej, poprowadzić warsztaty, wykład, zasponsorować materiały na warsztaty a może tylko zaproponować coś ciekawego albo chciałby bezpłatnie umieścić bannerek festiwalowy na swoim blogu (akcja banerkowa ruszy w marcu) to bardzo BARDZO proszę o kontakt na miy.cieszyn@gmail.com :)

Będzie mi niezmiernie miło jeżeli włączycie się w ten projekt :)


6 komentarzy:

 1. A to ciekawy pomysł na listę rzeczy zrobionych - taki wydaje mi się bardziej motywujący :)
  Ciekawe przedsięwzięcie z festiwalem :) Niestety do Cieszyna mam sporo km. , chociaż nigdy nie wiadomo jak życie nas poprowadzi :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też taka lista bardziej zmotywowała do działania :) Na poprzednich edycjach festiwalu byli uczestnicy z Łodzi, a nawet z Warszawy, na pewno masz daleko? ;)

   Usuń
 2. Ciekawy pomysl. Fascynuje mnie wszystko zwiazane z rekodzielem. Chetnie umieszcze Wasz banerek. Co prawda bardziej pisze o naturalnych metodach na zdrowie (http://modanabio.com/) i ruchu za duzego nie mam, ale moze na cos Wam sie przyda. Pozdrawiam Beata (Hardaska)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam na Twoim blogu i przypadł mi do gustu :) My z "moda na bio" mamy dużo wspólnego podczas festiwalu, na warsztatach promujemy recycling, a oprócz tego zdrową dietę. Dopisuję Cię do "bannerkowej listy" i będę się kontaktować jak tylko powstaną banerki :) Dzięki za zaangażowanie - liczy się jakość a nie ilość czytelników!

   Usuń
 3. Fajnie czekam na wiadomosc. Hardaska

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie odkrycia jak to:) Tak w ogóle to: cześć :D
  Jestem tu nowa, ale już zdążyłam Cię zaobserwować. Lubię obserwować ludzi, którzy emanują dobrą energią:)
  Ja bym się z chęcią zaangażowała w ten projekt - na początek, na pewno umieszczę banerek, więc mnie też możesz dodać do listy:) Nie jestem pewna, czy coś innego jestem w stanie zaoferować... Może jeszcze coś przyjdzie mi do głowy:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...