Nieszczęścia chodzą parami czyli wyniki Candy


Przysłowie mówi, że nieszczęścia chodzą parami. 
I faktycznie czasami jak już się zacznie w życiu sypać, to się sypie. Ja jednak postanowiłam przełamać stereotypy i udowodnić, że parami chodzą nie tylko nieszczęścia ;) 

Do Candy zgłoszonych zostało 64 komentarzy. Z tego jeden mój, a jeden anonimowy - prosiłam, żeby ze względu na charakter candy udział brały tylko osoby z blogami, więc tych dwóch komentarzy nie brałam pod uwagę. Losowanie odbyło się dla 62 komentarzy, ww. komentarze były pomijane przy liczeniu kolejności. Zwyciężczynie wybrał niezawodny w swojej funkcji losowy generator numerów:


Małgorzata (Mar 25, 2012 10:14 AM)
Bardzo ciekawe candy, chętnie się zapiszę :) 
Gratulacje z powodu wszystkich tych powodów :) Pozdrawiam serdecznie!

a parą do szczęścia została:
apetyczneW (Apr 15, 2012 07:30 AM)
to juz teraz rozumiem na czym polega candy, więc jestem i tu :)

Dziewczyny proszę o kontakt na dagmara.raszka@gmail.com celem sprecyzowania koloru/wielkości wygranych kwiatków i podania adresu.
 Ja tymczasem otwieram Wasze blogi i zaczynam zastanawiać się co będzie dodatkiem specjalnym.

PS Wszystkim pozostałym bardzo serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w zabawie, cieszę się, że część z Was zdecydowała się zostać obserwatorami mojego bloga. Wsze blogi z przyjemności przeglądam stopniowo w wolnym czasie. Jeszcze raz dzięki !

13 komentarzy:

 1. gratuluję dziewczynom wygranej.)))

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje i dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O ja cię! Ale się cieszę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. aaaaaAaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAaaaaaaaAaaaaaaAAaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  przepraszam za ten dziwnoląg, ale jestem tak zaskoczona, że o mało niespadłam z krzesła :))))))) dziękuję!!!!!! :) na początku nie rozumiałam o co chodzi z tą grą, ale wytłumaczono mi, więc spróbowałam! :) hej... a może to ja jestem tym nieszczęściem do tej pary? bo ja nigdy w nic nie wygrywam :( a tu jaka odmiana!!!!! :)))))))) dziękuję :) naprawdę baaaardzo dziękuję :) bardzo mi miło i nie wyobrażanie sobie jak się cieszę :))))))) super! :) nom... ja szykuję zmiany na swoim blogu i w niedługim czasie również będzie jakieś candy, skoro już wiem co to jest i na czym polega :) pozdrawiam i gratuluję drugiej koleżance :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję szczęściarą !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie gratuluję i dziękuję za miłą zabawę!
  pozdrawiam! Cz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wylosowanym i Zapraszam na moje candy =}

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...