Prezentownik 3/5 - wspierajmy polskie marki!


To już trzecia odsłona Prezentownika, a w niej piękne i mięciutkie szale, patery z butelek, cudne notesy i jeszcze cudniejsze akwarele. Na dokładkę maskotki na całe zło tego świata, minimalistyczne pudełka i ręcznie malowana porcelana. 

Koniecznie zajrzyjcie do całego Prezentownika - są tam nie tylko marki, które polecam w tym roku, ale także te z lat ubiegłych! Do 20 grudnia będzie ich na liście 50. Codziennie publikuję na Facebook'u jedną markę, która równocześnie trafia do Prezentownika na blogu. Jeżeli chcecie być na bieżąco śledźcie mój profil!

Udostępnij post i wspieraj polskie marki razem ze mną!Ze względu na to,że można dostarczać swój surowiec, może to być ulubiona marka facetów - patery z butelek, szklanki z butelek, wazony z butelek, zawieszki z butelek, świeczniki z butelek. Zapomniałabym wspomnieć, że zajmują się też ceramiką 

Notesy, kartki, koperty - wszystkie mają w sobie to coś. W prostocie siła. Zdjęcia produktowe też w większości minimalistyczne, a mimo to zachwycają. Ciężko było mi wybrać które produkty Wam pokazać. Wszystko mi się podoba!

Moje najświeższe odkrycie. Piękna ręcznie malowana porcelana, obrazy, a nawet torby, koszulki i szale. Niesamowity talent.

Szkło, odrobina metalu i mnóstwo pracy. Lampiony, pudełka, lustra, ramki. Przepiękne zdjęcia produktowe. Idealny prezent dla miłośnika stylu skandynawskiego i minimalizmu.

Jej akwarele każdorazowo mnie rozczulają. Słodkie zwierzaki-przytulaki jeszcze nie mieszkają u mnie, ale myślę, że to tylko kwestia czasu. Krótkiego czasu.

Polska marka, która sprowadza ręcznie robione himalajskie szale. Wiem, wiem....mieliśmy wspierać polskie marki i naszych ludzi, ale bardzo chciałam pokazać akurat tą firmę dlatego, że takich marek też potrzebujemy. Marek, które współpracują z niewielkimi manufakturami w Azji, które wiedzą, że w ich zakładzie nie pracują dzieci, że praca odbywa się w normalnych warunkach, marek które importują ze wschodu odpowiedzialnie. A szale, no cóż...są obłędnie piękne i obłędnie miłe w dotyku. Gyalmo to przecież królowa. PS Do 10.12 obowiązuje w ich sklepie 15% rabat i mikołajkowy program rabatowy umożliwiający dostanie drugiego szala za darmo - zerknijcie na FB.

Gwarantuje, że każdy uśmiechnie się na ich widok. To lekarstwo na całe zło tego świata "chrzanić kalorie" "chrzanić zmarszczki" "chrzanić konwenanse" - "będzie dobrze" "dasz radę mała"! 

Podobno udostępnienie prezentownika sprawia, że pod choinką znajdzie się wymarzone prezenty!

Wszystkie zdjęcia są własnością ww. marek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...